http://www.wimot.net.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/362502Victorinox.jpglink
http://www.wimot.net.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/897827Latarki.jpglink
http://www.wimot.net.pl/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/312509Lornetki.jpglink

Victorinox

Firma Victorinox jest światowym liderem w dziedzinie scyzoryków wielofunkcyjnych, kieszonkowych zestawów narzędzi oraz noży kuchennych. Zobacz więcej

Latarki Fenix

Latarki Fenix charakteryzuje duża moc światła oraz solidna konstrukcja, dzięki temu doskonale nadają się do użytku wojskowego i outdoorowego. Zobacz więcej

Lornetki Delta Optical

Pod marką Delta Optical kryje się 8 serii lornetek. Wśród nich znajdują się specjalistyczne modele dla ornitologów, myśliwych, astronomów. Zobacz więcej

Victorinox Latarki Fenix Lornetki Delta Optical
Garmin nüvi 265

 

Ten prosty, bezpieczny, europejski system nawigacyjny zapewnia szczegółowe wskazówki nawigacyjne oraz wykorzystuje zaawansowany system ostrzegania o kamerach monitorujących, aby pomóc użytkownikowi wybrać najlepszą trasę i zapewnić bezpieczeństwo na drodze. Skup się tylko na prowadzeniu pojazdu dzięki możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący wykorzystujący zintegrowany głośnik i mikrofon. Niewielki, wielofunkcyjny i łatwy w użyciu model 265 posiada załadowane mapy Europy zawierające miliony punktów szczególnych (POI).

 

 

Prowadź rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Zintegrowane z urządzeniem nüvi 265 bezprzewodowa technologia Bluetooth®, mikrofon oraz głośnik pozwalają trzymać wzrok i myśli na drodze — a ręce na kierownicy. Wystarczy sparować urządzenie ze zgodnym telefonem komórkowym i rozmawiać przez zestaw głośnomówiący za pośrednictwem urządzenia nüvi 265. Numery wybiera się po prostu za pomocą klawiatury na ekranie dotykowym urządzenia nüvi, a odbiera połączenia poprzez dotknięcie ekranu. Pozwala to w bezpieczny i wygodny sposób wybierać numery kontaktów i punkty szczególne poprzez jednokrotne dotknięcie ekranu, nie łamiąc przy tym przepisów.

 

Prostota i bezpieczeństwo

Urządzenie nüvi 265 posiada fabrycznie załadowane mapy ulic w Europie. Wystarczy dotknąć kolorowego ekranu, wpisać cel podróży, a urządzenie nüvi rozpocznie do niego nawigację, dostarczając szczegółowych wskazówek z lektorem czytającym nazwy ulic i miejsc w miarę zbliżania się do nich w celu zapewnienia użytkownikowi większej pewności na nieznanych i ruchliwych ulicach. Model nüvi 265 wyświetla płynnie przesuwające się mapy oraz cyfrowe szczegóły wysokości, a także cieniowane kontury dla lepszej orientacji w otaczającym terenie. Ponadto urządzenie nüvi 265 umożliwia zapisywanie własnych punktów szczególnych, takich jak firmy i niebezpieczne odcinki dróg, oraz ustawianie punktów alarmowych ostrzegających o zbliżaniu się do nich. Dzięki technologii wstępnego ustalania pozycji HotFix™ w oparciu o sygnał satelitarny urządzenie Garmin szybciej oblicza aktualną pozycję, pozwalając na szybsze dotarcie do celu. Funkcja „Gdzie jestem?” w razie potrzeby wyświetla aktualną pozycję użytkownika. Wystarczy dotknąć ikony pojazdu, aby uzyskać dokładne współrzędne, najbliższy adres, dane kontaktowe pomocy drogowej oraz wskazówki nawigacyjne do pobliskich szpitali, posterunków policji i stacji benzynowych. Urządzenie nüvi 265 jest wyposażone w unikalny, zaawansowany system bezpieczeństwa kierowcy firmy Garmin, który jest codziennie aktualizowany. Podróżuj bezpiecznie, odpowiedzialnie i zgodnie z prawem, nie dając się nabrać fałszywym alarmom. System wykorzystuje opatentowaną technikę „korytarza” do weryfikacji fotoradarów, tak aby użytkownik otrzymywał wyłącznie alerty o fotoradarach znajdujących się na jego trasie. Urządzenie nüvi wyświetla także informacje o ograniczeniach prędkości, aby zapewnić użytkownikowi lepszą orientację na drodze. Urządzenie nüvi 265 jest również wyposażone w funkcję Garmin Lock™, pomysłowy system zabezpieczeń przed kradzieżą wykorzystujący technologię GPS, który ochroni system w taki sposób, iż można je odblokować wyłącznie w bezpiecznej, wybranej przez użytkownika pozycji. W celu odblokowania urządzenia wystarczy wrócić do bezpiecznej pozycji.

 

Udoskonalona nawigacja

Z funkcją nawigacji do zdjęć zmienisz styl zwiedzania i o wiele szybciej dotrzesz do celu! W celu zaplanowania podróży do punktów orientacyjnych i atrakcji przed wyruszeniem wystarczy wybrać zdjęcia z oznaczaniem pozycji geograficznej z serwisu Google Panoramo i zapisać je w urządzeniu nüvi na liście miejsc do odwiedzenia. Później wybierz zdjęcie jako cel podróży, aby uzyskać szczegółowe wskazówki prosto do miejsca, w którym zostało ono wykonane. Inne wbudowane narzędzia podróżne to przeglądarka zdjęć w formacie JPEG, zegar wskazujący czas na świecie ze strefami czasowymi, przelicznik walut i rozmiarów, kalkulator i wiele innych.

 

Dostosuj do własnych potrzeb

Możliwość wybrania fotografii dla tła czy innej ikony pojazdu ze strony Garaż Garmin pozwala nadać urządzeniu nüvi 265 osobistego charakteru. Mając do dyspozycji szeroką gamę pojazdów, takich jak pojazdy terenowe, motocykle i zabytkowe samochody, możesz dostosować urządzenie Garmin według własnych upodobań. Usprawnij swoje podróże, korzystając z serii kart microSD z przewodnikami turystycznymi i językowymi, oraz urozmaić je dzięki niezawodnym przewodnikom naszych partnerów, takim jak RoadTour czy przewodnik po dobrych pubach Good Pub Guide 2008.

 

Przenośny i większy obraz

Urządzenie nüvi 265 posiada elegancką i płaską konstrukcję, która pozwala na noszenie go w kieszeni lub torbie. Bateria litowo-jonowa zapewnia do 4 godzin pracy urządzenia, co sprawia, że jest ono odpowiednie do nawigacji samochodowej lub pieszej. Oglądaj szczegóły mapy, wskazówki dla kierowców, zdjęcia i wiele innych w jasnych, jaskrawych kolorach. Wyświetlacz 3,5" jest czytelny nawet w pełnym słońcu i pod każdym kątem. nüvi 265: prosty, bezpieczny, europejski system nawigacyjny w przystępnej cenie z funkcją rozmów przez zestaw głośnomówiący przy użyciu Bluetooth®. Urządzenie na pierwszy rzut oka przypomina wcześniej znane modele serii 2xx, jest jednak od nich nieco większe. Zwiększenie wymiarów obudowy wynika z konieczności zapewnienia wodoszczelności urządzenia, ale również z zastosowania wymiennego akumulatora litowo-jonowego. Akumulator ten ukryty jest pod pokrywką na tylnej ścianie, zwalnianą za pomocą suwaka umieszczonego na bocznej krawędzi obudowy. Pokrywka wyposażona jest w gumową uszczelkę, dzięki której pojemnik akumulatora pozostaje zawsze suchy. Wewnątrz pojemnika oprócz samego akumulatora umieszczony został również slot dla kart pamięci microSD. Na tylnej ścianie urządzenia znaleźć można także złącze miniUSB (ukryte pod gumową osłoną), pozwalające na zasilanie urządzenia oraz wymianę danych z komputerem (zastosowano port USB 2.0) oraz głośnik. Na górnej krawędzi obudowy umieszczony został natomiast przycisk włączania urządzenia, bliźniaczo podobny do stosowanego wcześniej w urządzeniach nüvi serii 3xx i 6xx.

 

 
© 2010 WIMOT - Sklep Motoryzacyjny